شرکت طراحی سایت در تهران

طراحی سایت شامل تمامی فرایندهایی می باشد که مربوط به طراحی و عملکرد یک وب سایت است. این فرایند ها شامل طراحی گرافیک و رابط کاربری در بخش front-end (توسط کاربر دیده می شود) و کد نویسی در بخش back-end (توسط برنامه نویس دیده می شود) است. 

طراحی سایت در ایران نیز در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته است. بسیاری از کسب و کار ها به سمت خدمات آنلاین حرکت کرده اند و در نتیجه اقدام به طراحی وبسایت برای برند خود نموده اند. در این میان تعداد زیادی از شرکت های طراح سایت در شهر تهران متمرکز شده اند که بعضا دارای شعبه هایی در سایر شهرهای ایران نیز می باشند. در این مقاله به معرفی ویژگی های حرفه ای بودن یک شرکت طراحی سایت در تهران و سوالاتی که باید از شرکت طراحی وب بپرسید، پرداخته ایم:

ویژگی های یک شرکت حرفه ای طراح سایت در تهران

در ادامه به مهمترین ویژگی هایی که یک شرکت خوب و معتبر طراحی وب تهران دارد، اشاره کرده ایم:

1- تعادل بین کیفیت و هزینه برقرار است

یک شرکت معتبر طراحی وب سایت تهران به خوبی می تواند بین کیفیت و هزینه های پروژه تعادل ایجاد کند. اگر خودتان آشنایی کافی با مباحث طراحی وب سایت ندارید با کمک یک مشاور می توانید سطح کیفی دانش، مهارت و کیفیت کارهای شرکت در طراحی وب را بررسی کنید. 

هر پروژه باید در زمان بندی مشخص و منحصر به فردی انجام شود. حتما قبل از شروع پروژه سایت از شرکت بخواهید راهکار های خود برای اجرای صحیح زمان بندی پروژه را به شما ارائه دهد.

2- کار تیمی انجام می دهد

شرکت طراح سایتی که به کار تیمی اعتقادی ندارد، قطعا نمی تواند نتیجه ی قابل قبولی از کار را به شما عرضه کند. از این رو بسیار مهم است که شرکت مربوطه حتما از ساختار های کار تیمی در انجام پروژه های خود استفاده کند. در تیم های کاری شرکت طراحی وب، باید برنامه نویسان، طراحان گرافیک، توسعه دهندگان و مشتریان حضور داشته باشند. بنابراین از شرکت طراح در رابطه با چگونگی انجام کار سوال کنید.

3- پروپوزال یا پورتفولیویی از نمونه کارهای قابل قبول دارد

از شرکت طراح سایت بخواهید پروپوزال یا شرح مکتوبی از مجموعه فعالیت های گذشته خود در رابطه با مشتریان و پروژه هایی که کار شده است را در اختیارتان قرار دهد. همچنین برخی از شرکت ها پورتفولیو آنلاینی از نمونه کارهای خود را بر روی وب سایت خود دارند که با بررسی آنها می توانند سطح کیفی کار شرکت را بررسی کنید.

4- نظرات اکثر مشتریان مثبت است

قبل از انجام هرگونه پروژه طراحی وب سایت، از نظرات و دیدگاه های سایر مشتریان نسبت به سطح خدمات شرکت طراحی وب آگاه شوید. یک شرکت خوب طراحی وبسایت در تهران دارای نظرات مثبت متعددی از مشتریان خود خواهد بود. البته در بین مشتریان همه ی برند ها، همیشه تعدادی مشتری ناراضی نیز ممکن است وجود داشته باشد، اما شما باید نظریت اکثریت را ملاک انتخاب خود قرار دهید.

چه سوالاتی را باید از شرکت طراح وب در تهران بپرسید؟

1- آیا تا به حال وب سایتی مشابه با ایده یا صنعت فعالیت من طراحی کرده اید؟

در واقع کار با یک شرکت طراحی وب سایت که در حوزه ی کاری شما تجربه دارد، می تواند یک مزیت محسوب شود، چرا که آن شرکت قبلا به یک شناخت خوب از صنعت شما، رقبایتان و نوع کاربرانتان رسیده است. البته اگر در حوزه ی فعالیت شما نمونه کاری ندارند، نگران نباشید! ولی از این موضوع مطمئن شوید که طیف گسترده ای از صنعت های مختلف را کار کرده اند و تجربه و مهارت کافی برای انجام پروژه شما را نیز دارند.

2- اصول تجربه کاربری در طراحی وب سایت های شما چگونه رعایت می شود؟

یک شرکت خوب طراحی وب سایت تهران می داند که تجربه ی کاربری قلب تپنده ی هر وب سایت موفق خواهد بود و می تواند این اطمینان را به شما دهد که اصول یک طراحی استاندارد برای تجربه ی کاربری را در وب سایت های خود رعایت می کند. 

فراموش نکنید درباره روش ها و تکنیک هایی که شرکت در طراحی تجربه ی کاربری استفاده می کند سوال بپرسید و از آن ها بخواهید حتی در جلسه ی حضوری به صورت عملی این روش ها را برای شما توضیح دهند.

3- از کدام CMS (سیستم مدیریت محتوا) برای پیاده سازی سایت استفاده می کنید؟

اکثر شرکت های طراح وب از یک یا دو CMS برای طراحی وب سایت استفاده می کنند. بسیاری از شرکت ها از طراحی سایت با وردپرس بهره می برند و برخی دیگر CMS خاص شرکت خود را طراحی کرده اند. هر CMS نقاط ضعف و قوت خاص خود را دارد و یک شرکت خوب می تواند به طور کامل شما را درباره مزایا و معایب طراحی با هر کدام، آگاه کند.

4- پروژه ی من شامل چه مراحلی خواهد بود؟

یک شرکت معتبر طراحی وب سایت در تهران می تواند به سرعت و به طور کامل هر مرحله از فرایند طراحی و پیاده سازی سایت را به شما توضیح دهد. مگر در پروژه های طراحی سایت اختصاصی که قبل از ارائه مراحل کار، شرکت باید بتواند آنچه شما می خواهید را دقیق بداند و به صورت حدودی مراحل کار را به شما توضیح دهد.

5- هزینه های جانبی طراحی وب سایت چیست؟

یک شرکت طراحی وبسایت معتبر به خوبی می تواند شما را نسبت به هزینه های جانبی پروژه آگاه کند. هزینه های جانبی طراحی یک وب سایت می تواند شامل موارد زیر باشد:

✔️ هزینه ثبت دامنه

✔️ هزینه هاست (فضای میزبانی)

✔️ هزینه پنل اس ام اس

✔️ هزینه پشتیبانی تغییرات

6- چگونه می توانم بعد از پایان پروژه، تغییرات در سایت ایجاد کنم؟

بعد از کامل شدن وب سایت یک جلسه کامل حضوری یا آنلاین برای نحوه ی کار با پنل مدیریت سایت باید برای شما برگزار شود و در این جلسه به طور کامل نحوه کار با پنل مدیریت و بارگذاری محتوا در وب سایت به شما آموزش داده شود و امکانات قابل ویرایش از پنل مدیریت نیز آموزش داده شود. در صورتیکه تغییرات مورد نیاز شما تغییرات در دیزاین یا کد نویسی سایت باشد، شرکت به طور جداگانه قیمت و زمان مورد نیاز برای انجام این تغییرات را به شما اعلام خواهد کرد.

7- آیا تبلیغات دیجیتال هم انجام می دهید؟

مهم ترین ابزار برای تبلیغات دیجیتال سئو سایت (SEO) است. با کمک سئو شما در نتایج جستجو طبیعی کاربران در موتورهای جستجو به ویژه گوگل دیده می شوید. اما همانطور که طراحی سایت نیازمند زمان و هزینه است، سئو سایت نیز به دلیل صرف منایع زیاد و زمان با دریافت هزینه انجام خواهد شد. 

خواندن این مقاله را از دست ندهید: سئو چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر شما نیازمند خدمات سئو هستید حتما مطمئن شوید که شرکت طراحی سایت، خدمات سئو حرفه ای نیز انجام می دهد تا در صورت نیاز بتوانید به عنوان یک شرکت سئو سایت در تهران از خدمات آن برای بهبود رتبه ی خود در گوگل استفاده کنید.

خدمات طراحی سایت آنیز وب در تهران

آنیز وب به عنوان یک شرکت معتبر طراحی سایت در تهران، خدمات زیر را در طراحی وب سایت به مشتریان خود ارائه می دهد:

🔹 طراحی وب سایت وردپرس

🔹 طراحی سایت اختصاصی

🔹 ثبت دامنه و فضای میزبانی

🔹 خدمات پشتیبانی حرفه ای وب سایت

🔹 طراحی انواع فروشگاه اینترنتی

🔹 سئو و بهینه سازی وب سایت 

🔹 مدیریت شبکه های اجتماعی


امتیاز 4.9
از 5
1747 رای

نظرات

ارسال نظر

  • مردم و لبخندها
   حیوانات و طبیعت
   غذا و نوشیدنی
   فعالیت‌ها
   سفر و مکان
   اشیاء
   نمادها
   پرچم‌ها
عکس خوانده نمی‌شود
ارتباط با آنیز وب

جهت ارتباط با کارشناس فنی یا فروش و ارسال داکیومنت پروژه و دریافت مشاوره رایگان از طریق روش های زیر با ما ارتباط داشته باشید.

ارتباط با ما