یک شرکت حرفه ای سئو وب سایت چه ویژگی هایی دارد؟

شرکت سئو حرفه ای سایت

اگر به این فکر افتاده اید که به کسب و کار خود در فضای اینترنت رونقی بدهید، احتمالا نام سئو یا بهینه سازی وب سایت زیاد به گوشتان خورده باشد. سئو سایت به شما کمک می کند که بتوانید ترافیک ورودی به سایتتان از طریق گوگل را افزایش دهید و در نتیجه، کاربران و مشتریان بیشتری برای خرید محصولات یا خدمات خود جذب کنید.

اما یکی از چالش هایی که ممکن است قبل از انتخاب یک شرکت سئو سایت با آن برخورد داشته اید، این است که چگونه یک شرکت سئو حرفه ای سایت پیدا کنید تا در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید، بهترین نتیجه را از گوگل بگیرید و نرخ بازگشت سرمایه بالایی را تجربه کنید!

ما در این مقاله به سوالات پیرامون این چالش مهم پاسخ داده ایم و مهم ترین ویژگی های یک شرکت سئو وب سایت حرفه ای را برایتان بازگو کرده ایم، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید:

چرا استخدام یک شرکت سئو حرفه ای سایت اهمیت دارد؟

اگر میخواهید یک تجربه ی موفق از سئو سازی سایت داشته باشید و فروش خود را چندین برابر کنید، بهتر است با یک شرکت سئو خوب و معتبر همکاری داشته باشید تا این کار را برای شما انجام دهند.

1- می توانید با استخدام شرکت سئو حجم کار خود را کم کنید و روی کسب و کار خود تمرکز کنید

شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که آیا می توانید خودتان به تنهایی سئو سایت را انجام بدهید؟

پاسخ: بله می توانید اما باید آموزش ببینید و تجربه کسب کنید!

قطعا شما به عنوان یک صاحب کسب و کار مشغله های فراوانی در کار خود دارید که حتی ممکن است برای کارهای شخصی خود در طول روز زمان کم بیاورید و در این حالت انتخاب حرفه ای ترین شرکت سئو وبسایت می تواند به سایت شما برای تبدیل شدن به یک برند معتبر در صنعت خود و افزایش فروش کمک بزرگی کند.

افراد متخصص در زمینه ی سئو آموزش دیده اند که با طراحی بهترین استراتژی در سئو، یک کسب و کار اینترنتی را به بالاترین میزان فروش خود از گوگل برسانند.

شما حتی اگر از سئو نیز اطلاعاتی داشته باشید، توانایی طراحی و اجرای استراتژی ها و کمپین های سفارشی در سئو را نخواهید داشت، زیرا در غیر اینصورت الان یک متخصص سئو بودید نه یک صاحب کسب و کار!

1- میتوانید از یک شرکت حرفه ای در سئو، انتظار نتیجه داشته باشید

وقتی با یک شرکت حرفه ای در زمینه ی سئو همکاری می کنید، می توانید انتظار نتایج خوبی از سئو داشته باشید، چرا که یک شرکت سئوکار حرفه ای، در طی سالیان گذشته و به پشتوانه ی رزومه و پروژه های موفقی که در این زمینه داشته است، اکنون می تواند ویژگی حرفه ای بودن را با خود همراه داشته باشد. 

البته فراموش نکنید هیچ شرکت سئو کننده ی حرفه ای، به شما قول سئو تضمینی سایت را نمی دهد، اما در عوض به شما متعهد است که بهترین نتیجه را از سئو برایتان رقم بزند.

2- شرکت های سئو کار حرفه ای به ابزارهای تحلیل کننده سئو دسترسی دارند

شرکت های سئو حرفه ای سایت، با کمک ابزارهای تحلیل کننده در سئو مانند: Moz, Google Analytics Semrush, Ahref, Google Search console و... می توانند اطلاعات حاصل از رفتار کاربران و گوگل را بررسی و تحلیل کنند و از نتایج حاصل از آن برای بهبود استراتژی سئو کمک بگیرند. 

همچنین با کمک ابزارهای سئو، شرکت سئو کننده می تواند به تحلیل و بررسی رقبای شما بپردازد و نقاط ضعف آن ها را به فرصت رشد در سئو برای شما تبدیل کند، بنابراین بسیار مهم است که بتوانید با تیمی همکاری داشته باشید که دانش و مهارت کافی در کار کردن با این ابزارها را داشته باشد.

چگونه می توان یک شرکت خوب برای سئو حرفه ای را انتخاب کرد؟

با وجود ده ها شرکت فعال در زمینه ی سئو سایت در ایران، شاید انتخاب گزینه ای "حرفه ای ترین"  کمی دشوار باشد. در ادامه به ویژگی هایی اشاره کرده ایم که به شما در انتخاب یک شرکت حرفه ای در زمینه ی بهینه سازی وب سایت کمک می کند:

1- بودجه ی خود را در نظر داشته باشید

شاید بتوان گفت مهمترین فاکتور تاثیر گذار در انتخاب شرکت سئو کننده ی سایت، میزان بودجه ای است که شما برای سئو در نظر می گیرید. 

برای اینکه بتوانید بهترین شرکت سئو را متناسب با بودجه ی خود انتخاب کنید باید قیمت سئو برای سایت را از شرکت های مختلف استعلام بگیرید و یک میانگین بودجه برای سئو سازی سایت در نظر داشته باشید و سپس با توجه به این بودجه، حرفه ای ترین شرکت سئو را انتخاب کنید.

2- به تخصص و مهارت شرکت توجه کنید

بودجه سئو، تنها چیزی نیست که شما در انتخاب خود باید در نظر داشته باشید، بلکه میزان تخصص و دانش شرکت سئوکار باید در انتخاب شما تاثیر داشته باشد.

در رابطه با شرکت سئو مورد نظر خود تحقیق کنید و از آن ها بخواهید که رزومه و نمونه کار خود را جهت بررسی شما در اختیارتان قرار دهند و شرکتی را انتخاب کنید که به لحاظ تجربه قدرتمند باشد.

3- نظرات مشتریان قدیمی شرکت را فراموش نکنید

اینکه دیگران در رابطه با حرفه ای بودن یک شرکت سئو سایت چه می گویند، بسیار مهم است. بنابراین سعی کنید با مشتریان قدیمی شرکت مورد نظر ارتباط بگیرید و از آن ها بخواهید تجربیات خود از نحوه ی عملکرد شرکت سئو را در اختیارتان قرار دهند.

همچنین می توانید به بخش نظرات گوگل بیزینس سایت شرکت مراجعه کنید و نظرات دیگران در رابطه با خدمات شرکت سئو را بخوانید. ممکن است تعدادی نظر منفی نیز در میان لیست نظرات مشاهده کنید، اما این دلیل قانع کننده ای برای حذف آن شرکت از لیستتان نیست، چرا که شما باید میانگین رضایت مشتریان از خدمات یک شرکت سئو را در نظر بگیرید.

4- برخورد شرکت با مشتریان را بررسی کنید

قبل از آنکه شرکت سئویی که در کار خود حرفه ای است را بخواهید انتخاب کنید، بهتر است به صورت تلفنی یا حضوری با افراد تیم سئو گفت و گویی داشته باشید. در این گفت و گو شما می توانید نوع برخورد شرکت با مشتریان را به خوبی و از نزدیک مشاهده کنید.

در واقع آن ها باید بتوانند به تمامی سوالات شما پاسخ های درست و قانع کننده ای بدهند و نگرانی شما نسبت به سئو سایتتان را برطرف کنند.

رفتار یک شرکت سئو حرفه ای سایت با مشتریانش باید در نهایت احترام باشد و به سوالات آن ها کامل پاسخ دهد

همچنین شرکت سئو باید از شما اطلاعاتی در رابطه با صنعت، رقبا و نوع فعالیتتان دریافت کند و با بررسی این اطلاعات بتواند به شما مشاوره ی بهتری در انتخاب نوع خدمات سئو سایت بدهد. 

خواندن این مقاله را از دست ندهید: بالا بردن سئو وردپرس

5- به موقعیت مکانی توجه کنید

اگر چه داشتن جلسه ی حضوری با مدیر شرکت سئو ضروری نیست اما برخی افراد آن را ترجیح می دهند! پس اگر شما فردی هستید که ترجیح می دهید برای همکاری با شرکت سئو کننده، با آن ها جلسه حضوری داشته باشید، بنابراین موقعیت مکانی شرکت باید به لحاظ دسترسی برایتان مهم باشد. 

6- ادعاهای بی اساس در سئو را جدی نگیرید

سئو فرایند ایجاد ترافیک طبیعی از طریق گوگل برای سایت است و کار دشواری می باشد، چرا که الگوریتم های گوگل به طور پیوسته هر هفته در حال آپدیت و به روز رسانی هستند، بنابراین از افراد و شرکت هایی که ادعا می کنند، می توانند با ترفند های خاصی قوانین گوگل را دور بزنند، حتما دوری کنید. 

یک تیم حرفه ای سئو سایت به جای ادعاهای بی اساس، درک عمیقی از نحوه ی عملکرد الگوریتم های گوگل دارد و سعی می کند با به روز نگه داشتن دانش خود در زمینه ی سئو، بهترین نتایج را برای مشتریانش ایجاد کند.


یک شرکت سئو حرفه ای سایت بهترین خدمات را به مشتریانش می دهد

علاوه بر این، راه های میان بری هستند که برخی شرکت های سئو برای جلب اعتماد شما پیشنهاد می کنند: مانند خرید بک لینک یا استفاده ی بیش از حد کلمات کلیدی در تولید محتوا و... ما به شما می گوییم تمام این روش ها، تکنیک های سئو کلاه سیاه هستند و از نظر گوگل ممنوع و غیر قانونی می باشند و در صورت مشاهده آن وب سایت مشمول جریمه خواهد شد. 

پس توجه داشته باشد که شرکت سئو حرفه ای از تکنیک های سئو کلاه سیاه استفاده نمی کند و تماما طبق الگوریتم های گوگل پیش خواهد رفت.

جمع بندی

رسیدن به صفحه ی اول گوگل کار راحتی نیست، اما غیر ممکن هم نخواهد بود!

بسیاری از شرکت های سئو برای گرفتن پروژه به هر قیمتی، وعده هایی می دهند که متاسفانه نمی توانند عملی کنند و در دراز مدت اعتبار برند خود را از دست می دهند و یا اینکه از روش های سئو کلاه سیاه استفاده می کنند که در نهایت باعث آسیب به وب سایت می شود.

رعایت مواردی که در بالا ذکر شد به شما کمک می کند بتوانید انتخاب هوشمندانه ای در رابطه با حرفه ای ترین شرکت سئو سایت ایران داشته باشید.


امتیاز 4.9
از 5
1747 رای

نظرات

ارسال نظر

  • مردم و لبخندها
   حیوانات و طبیعت
   غذا و نوشیدنی
   فعالیت‌ها
   سفر و مکان
   اشیاء
   نمادها
   پرچم‌ها
عکس خوانده نمی‌شود
ارتباط با آنیز وب

جهت ارتباط با کارشناس فنی یا فروش و ارسال داکیومنت پروژه و دریافت مشاوره رایگان از طریق روش های زیر با ما ارتباط داشته باشید.

ارتباط با ما